MANAGER REGIONU – PNEUMATYKA PRZEMYSŁOWA

Naszym klientem jest producent urządzeń z zakresu pneumatyki, hydrauliki i armatury przemysłowej. Obecnie do działu pneumatyki przemysłowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Manager Regionu

miejsce pracy: centralna polska

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami w regionie obejmującym województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie i podlaskie,
  • współpraca z producentami maszyn i klientami końcowymi,
  • badanie potrzeb klientów oraz opracowywanie wstępnych koncepcji układów pneumatycznych,
  • opieka nad regionalnymi dystrybutorami firmy,
  • doradztwo techniczne w zakresie proponowanych rozwiązań,
  • ofertowanie i monitorowanie ofert,
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • promowanie marki wśród obecnych i potencjalnych klientów.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • doświadczenie w sprzedaży urządzeń i rozwiązań technicznych dedykowanych do przemysłu,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki przemysłowej, automatyki i elektromechaniki,
  • wykształcenie wyższe techniczne, ewentualnie wykształcenie średnie poparte długoletnią praktyką,
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji rozwiązań technicznych,
  • umiejętność badania potrzeb klientów,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych z kadrą inżynierską,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

W zamian firma oferuje:

  • pracę w renomowanej firmie o rozpoznawalnej marce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie od wyników sprzedaży,
  • samochód służbowy,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego.