logo
Copyright Qode Interactive 2016
 

Program Poleceń

O programie

 

Dowiedziałeś się, że firma Polscy Inżynierowie poszukuje kandydatów na określone stanowisko? Sam nie jesteś zainteresowany wzięciem udziału w tej rekrutacji lub nie spełniasz kryteriów poszukiwań? Może zatem znasz kogoś kto idealnie pasuje do profilu a jednocześnie wiesz, że nosi się z zamiarem zmiany pracy? Skorzystaj z systemu płatnych poleceń kandydatów i odbierz nagrodę.

W odniesieniu do poszczególnych stanowisk firma Polscy Inżynierowie ustaliła nagrody za polecenie kandydata. Wynoszą one od 1000 do 2000 PLN za poleconego kandydata, który zostanie zaangażowany w proces rekrutacyjny i zatrudniony u jednego z naszych klientów. Dokładna wysokość nagrody jest ustalana każdorazowo w odniesieniu do konkretnych projektów a informacje na temat jej wysokości są umieszczane w ogłoszeniu.

W celu polecenia kandydata należy wypełnić znajdujący się poniżej arkusz polecenia. Wpisać imię i nazwisko oraz numer kontaktowy do polecanej osoby a także podać informację o firmie, w której pracuje oraz zajmowanym stanowisku.

W przypadku pozytywnego przejścia poleconego kandydata przez proces rekrutacyjny masz prawo do odebrania nagrody. 50% ustalonej sumy należy ci się w momencie gdy polecony przez ciebie kandydat rozpocznie pracę u naszego klienta a kolejne 50% po przepracowaniu przez niego okresu próbnego i przedłużenia umowy o pracę.

Formularz

 

Formularz poleceń

Regulamin

 

Regulamin programu