Koordynator Serwisu – wtryskarki

Naszym klientem jest austriacki producent wtryskarek oraz stanowisk zrobotyzowanych do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Serwisu

miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zleceń serwisowych od klientów,
  • Koordynowanie zleceń serwisowych, w tym potwierdzanie terminów prac i dostaw części zamiennych,
  • Planowanie harmonogramów pracy terenowych Inżynierów Serwisu,
  • Ustalanie harmonogramów przeglądów okresowych maszyn,
  • Koordynowanie terminów nowych uruchomień,
  • Planowanie transportu maszyn z centrali w Austrii,
  • Planowanie i koordynowanie relokacji maszyn,
  • Czynności administracyjne związane ze zleceniami serwisowymi,

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu technicznym lub logistycznym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu czasem pracy zespołu, ustalaniem grafików i harmonogramów prac,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Koordynatora Serwisu w firmie z branży inżynierskiej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym,
  • Umiejętność ustalania priorytetów bieżących zadań,
  • Wysoko rozwinięte zdolności w kierunku skutecznej komunikacji z klientami,
  • Znajomość MS Office, w szczególności w zakresie MS Excel,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania SAP,
  • Nastawienie na pracę zespołową,

  • Liczne szkolenia w zakresie specyfiki prowadzonych procesów, zarządzania czasem itp.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz trzynastą i czternastą pensję,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport,

Aplikacja

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Polscy Inżynierowie z siedzibą w Warszawie, ul. Rybitwy 6a/13 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Polscy Inżynierowie z siedzibą w Warszawie przy ul. Rybitwy 6a/13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne