Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej

Naszym klientem jest firma z branży opomiarowania procesów przemysłowych.

Inżynier Serwisu

Miejsce pracy: Polska południowa

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych przemysłowych urządzeń do pomiarów fizykochemicznych,
  • Wizyty serwisowe u klientów,
  • Uczestnictwo w uruchomieniach i odbiorach technicznych,
  • Szkolenie użytkowników urządzeń,
  • Skuteczne oraz terminowe rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z codziennymi obowiązkami,

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu metrologii przemysłowej, procesów fizykochemicznych cieczy oraz gazów,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie serwisu aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub student ostatniego roku, ewentualnie wykształcenie średnie poparte praktyczną wiedzą z zakresu metrologii przemysłowej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Dociekliwość w zakresie budowy i zasad działania urządzeń,
  • Duże poczucie odpowiedzialności, sumienność,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Prawo jazdy kategoria B

W zamian firma oferuje:

  • Liczne szkolenia produktowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie kwartalne,
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, pakiet emerytalny,
  • Prezenty świąteczne, dofinansowanie wakacji, imprezy integracyjne.

Aplikacja

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Polscy Inżynierowie z siedzibą w Warszawie, ul. Rybitwy 6a/13 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Polscy Inżynierowie z siedzibą w Warszawie przy ul. Rybitwy 6a/13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne