Automatyk

Automatyk

Naszym klientem jest międzynarodowy producent urządzeń do spawania i cięcia oraz materiałów spawalniczych. Do zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyka w dziale Utrzymania Ruchu.

Automatyk

miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego
  • Konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów
  • Prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami
  • Tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi
  • Sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn
  • Nadzór nad pracami firm podwykonawczych
  • Prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych w ramach TPM
  • Kontrola elementów bezpieczeństwa maszyn
  • Udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S)

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka i Robotyka lub pokrewne)
  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, szczególnie w diagnozowaniu maszyn oraz analizie i pisaniu programów PLC (Mitsubishi, Siemens, Omron), jak również znajomość parametryzowania przemienników częstotliwości (Siemens, Lenze, Control Techniques itd.)
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych
  • Dobra znajomość MS Office
  • Znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Uprawnienia G1, G2, G3
  • Znajomość robotów Fanuc, oprogramowania inżynieryjnego EPlan i AutoCad
  • znajomość podstaw systemów MES, SCADA i programowania np. C++, Visual Basic

W zamian firma oferuje:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Fundusz świadczeń socjalnych,
  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Aplikacja

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Polscy Inżynierowie z siedzibą w Warszawie, ul. Rybitwy 6a/13 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Polscy Inżynierowie z siedzibą w Warszawie przy ul. Rybitwy 6a/13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne