TEAM LEADER / MANAGER SERWISU – WTRYSKARKI

Naszym klientem jest międzynarodowy producent wtryskarek oraz stanowisk zrobotyzowanych do procesu wtrysku. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Team Leader / Manager Serwisu

miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem Inżynierów Serwisu oraz grupą wsparcia technicznego Hotline (łącznie około 30 osób),
  • Wytyczanie celów podległemu zespołowi oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją,
  • Wsparcie zespołu serwisowego pod względem technicznym i organizacyjnym w celu doskonalenia jakości świadczonych usług,
  • Zapewnienie satysfakcji klienta poprzez skuteczną komunikację i utrzymanie wysokiej jakości wsparcia,
  • Komunikacja z działem produkcji w celu rozwiązywania problemów technicznych związanych z poprawnością działania maszyn i urządzeń,
  • Stałe podnoszenie kompetencji technicznych zespołu, poprzez coaching i wyznaczanie programów szkoleń,
  • Okresowe rozliczanie podległego zespołu z wyznaczonych zadań i poprawności ich wykonywania,

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( mechanika i budowa maszyn, mechatronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne),
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem (np. w zarządzaniu zespołem serwisowym, na stanowisku Kierownika Utrzymania Ruchu itp.),
  • Mile widziana znajomość budowy i działania wtryskarek, oraz procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność obsługi komputera ( MS Office),
  • prawo jazdy Kat. B,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • nastawienie na osiąganie celów,
  • łatwość uczenia się,
  • kreatywność i samodzielność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na realizację zadań.

  • Pracę w firmie będącej światowym liderem w branży produkcji wtryskarek,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, dodatkowo trzynasta pensja,
  • Samochód służbowy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport.