SPECJALISTA DS. TECHNICZNEGO WSPARCIA SPRZEDAŻY – AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Naszym klientem jest międzynarodowy producent rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej specjalizujący się w technice próżni i podciśnienia. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Stacjonarna współpraca z obecnymi klientami firmy w zakresie obsługi napływających zapytań ofertowych,
  • Wsparcie techniczne klientów w zakresie doboru rozwiązań i parametrów komponentów do poszczególnych aplikacji,
  • Przygotowywanie ofert pod kątem specyfikacji technicznych, cen, terminów dostaw oraz pozostałych warunków współpracy,
  • Zarządzanie procesem zamówień i dostaw do klientów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym, lub student ostatnich lat, ewentualnie wykształcenie średnie techniczne poparte długoletnią praktyką na podobnym stanowisku,
  • Ogólna wiedza teoretyczna z zakresu techniki i inżynierii ze wskazaniem na automatyzację przemysłu,
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Zmysł techniczny pozwalający prawidłowo ocenić potrzeby klienta,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Analityczne myślenie,
  • Umiejętność podtrzymywania relacji międzyludzkich.

W zamian firma oferuje:

  • Pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Liczne szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Bogaty pakiet pozapłacowy (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowy fundusz emerytalny, możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego).