Product Manager – pneumatyka przemysłowa

Naszym klientem jest producent urządzeń z zakresu pneumatyki, hydrauliki i armatury przemysłowej. Obecnie do działu złączy pneumatycznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Product Manager

miejsce pracy: woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie polityki produktowej w grupie asortymentowej związanej ze złączami pneumatycznymi,
  • Analiza potrzeb rynku,
  • Badanie trendów i działań konkurencji,
  • Pozycjonowanie cen,
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych,
  • Organizacja imprez targowych,
  • Szkolenie pracowników wewnętrznych oraz przedstawicieli dystrybutorów,
  • Wsparcie techniczne i produktowe handlowców terenowych,
  • Współuczestnictwo w przygotowywaniu ofert handlowych,

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży rozwiązań inżynieryjnych i przemysłowych,
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki przemysłowej, automatyki i elektromechaniki,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, ewentualnie wykształcenie średnie poparte długoletnią praktyką,
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne,
  • Umiejętność badania potrzeb klientów i trendów rynkowych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

W zamian firma oferuje:

  • pracę w renomowanej firmie o rozpoznawalnej marce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego.