KOORDYNATOR SERWISU ROBOTÓW PRZEMYSŁOWYCH

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta robotów przemysłowych poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Koordynator Serwisu

miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i monitorowanie zleceń serwisowych,
  • Planowanie przeglądów okresowych i serwisów naprawczych robotów przemysłowych,
  • Planowanie zadań i dyżurów dla Inżynierów Serwisu,
  • Udzielanie wsparcia serwisowo organizacyjnego klientom oraz Inżynierom Serwisu,
  • Wspieranie pozostałych działów firmy w kwestiach serwisowych,
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z funkcjonowaniem serwisu,
  • Pomoc przy tworzeniu ofert na części zamienne oraz usługi serwisowe,
  • Prowadzenie ewidencji narzędzi serwisowych, materiałów pomocniczych, ubrań itp.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne. W przypadku braku wykształcenia technicznego wskazane jest posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu funkcjonowania urządzeń przemysłowych,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z koordynacją prac, wyznaczaniem zadań, planowaniem grafików itp.
  • Dobra znajomość pakietu Office,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność realizowania kilku zadań w tym samym czasie,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Skrupulatność w wykonywaniu zadań.

W zamian firma oferuje:

  • Pracę w firmie o bardzo przyjaznej atmosferze,
  • Liczne szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multisprt, pakiet emerytalny, dofinansowanie posiłków,