Kierownik Utrzymania Ruchu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive.

miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy działu utrzymania ruchu,
  • Wyznaczanie zadań dla podległych pracowników i nadzór nad ich prawidłową i terminową realizacją,
  • Nadzór nad zachowaniem sprawnego i ciągłego procesu produkcyjnego,
  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Nadzór nad infrastrukturą techniczną przedsiębiorstwa,
  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie przeglądów technicznych, konserwacji i remontów,
  • Koordynacja i nadzór napraw maszyn i narzędzi w sytuacjach awaryjnych,
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych,
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji i optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,
  • Raportowanie wskaźników, wyznaczanie celów i ich realizacja,
  • Optymalizacja kosztów w dziale,
  • Kontrola przestrzegania procedur i zasad BHP przez podległych pracowników,
  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi,

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu i zarządzania zespołem,
  • Znajomość nowoczesnych trendów w zarządzaniu procesami produkcji i jakością,
  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Odpowiedzialność, sumienność, skrupulatność, samodzielność i bardzo dobra organizacja działań, zdolności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność zarządzania personelem.

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży,
  • nowoczesne zaplecze techniczne,
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się spółce,
  • pakiet medyczny oraz dofinansowanie innych benefitów.