Inżynier Sprzedaży – maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Naszym klientem jest międzynarodowy producent wtryskarek oraz zrobotyzowanych stanowisk do przetwórstwa tworzyw sztucznych. W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

miejsce pracy:

1 wakat: woj. śląskie oraz małopolskie,

2 wakat: woj: wielkopolskie oraz kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż wtryskarek oraz zrobotyzowanych stanowisk do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Opieka nad kluczowymi klientami w podległym regionie oraz pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • Badanie potrzeb klientów,
  • Doradztwo projektowe,
  • Opracowywanie wstępnych koncepcji technicznych w zakresie instalacji maszyn,
  • Przeprowadzanie prezentacji rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • Udział w testach i uruchomieniach,
  • Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń i rozwiązań technicznych dedykowanych do odbiorców przemysłowych,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn i rozwiązań związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji rozwiązań technicznych,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych z kadrą inżynierską,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji interpersonalnych.
  • Prawo jazdy kat. B

W zamian firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Liczne szkolenia produktowe umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego,
  • Prywatną opiekę medyczną,