Inżynier Sprzedaży ds. Części Zamiennych – wtryskarki

Naszym klientem jest międzynarodowy producent wtryskarek oraz stanowisk zrobotyzowanych do procesu wtrysku. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży ds. Części Zamiennych

miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Stacjonarna współpraca z klientami w zakresie ofertowania i sprzedaży części zamiennych,
  • Doradztwo techniczne i konsultacje z klientami w zakresie doboru części zamiennych,
  • Przygotowywanie ofert pod kątem specyfikacji technicznych, cen, terminów dostaw oraz pozostałych warunków współpracy,
  • Zarządzanie procesem zamówień i dostaw do klientów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych, elektrycznych oraz rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technicznych  dedykowanych do przemysłu lub w dziale zakupów części zamiennych, ewentualnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub serwisie maszyn przemysłowych itp.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • Mile widziana znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Łatwość uczenia się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B

  • Pracę w firmie będącej światowym liderem w branży produkcji wtryskarek,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, dodatkowo trzynasta pensja oraz premie od sprzedaży,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Liczne szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport.