Inżynier Serwisu – wtryskarki

Naszym klientem jest międzynarodowy producent wtryskarek oraz zrobotyzowanych stanowisk do przetwórstwa tworzyw sztucznych. W związku z rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Serwisu

miejsce pracy: Dolny Śląsk

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych wtryskarek,
  • Wizyty serwisowe u klientów w obsługiwanym regionie (Region działania do około 100 km. od miejsca zamieszkania. Wyjazdy serwisowe jednodniowe, bez konieczności nocowania poza domem)
  • Uczestnictwo w uruchomieniach maszyn,
  • Szkolenie operatorów maszyn w zakresie zasad ich funkcjonowania, możliwości technicznych i prawidłowego użytkowania,
  • Skuteczne oraz terminowe rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z codziennymi obowiązkami,

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu elektromechaniki,
  • Doświadczenie w zakresie serwisów elektrycznych/mechanicznych lub doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, naprawie maszyn i urządzeń itp.
  • Znajomość maszyn do przetwórstwa tworzyw nie jest wymagana ale kandydat musi wyrażać chęć do intensywnego szkolenia w tym zakresie,
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub student ostatniego roku, ewentualnie wykształcenie średnie poparte praktyczną wiedzą z zakresu elektromechaniki,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Dociekliwość w zakresie budowy i zasad działania urządzeń,
  • Duże poczucie odpowiedzialności, sumienność,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Prawo jazdy kategoria B

W zamian firma oferuje:

  • Liczne szkolenia produktowe, w tym szkolenia zagraniczne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego (VW Passat),
  • Pozapłacowy pakiet socjalny.