Dyrektor Produkcji – branża automotive

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży automotive specjalizująca się w produkcji przyczep, naczep oraz systemów zabudowy samochodów ciężarowych.

 Dyrektor Produkcji

miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację planu produkcji,
  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy działu produkcji (około 130 osób),
  • Zapewnienie terminowości realizacji zamówień,
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne,
  • Podejmowanie działań mających na celu podnoszenie jakości, redukcję kosztów i skracanie czasu realizacji zamówień,
  • Określanie polityki zakupowej i gospodarki materiałowej,
  • Dokonywanie oceny pracy podległych pracowników, motywowanie, premiowanie i dbanie o ich rozwój zawodowy oraz szkolenia,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP podległego zespołu.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produkcją,
  • Znajomość procesów związanych z obróbką metalu jak gięcie, cięcie, spawanie, obróbka skrawaniem,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doskonałe umiejętności związane z planowaniem pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • Umiejętność delegowania zadań oraz egzekwowania ich realizacji przez podległy personel,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z podnoszeniem wydajności pracy oraz optymalizacją procesów produkcyjnych,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • Wysoki poziom asertywności i zdolności komunikacyjnych,

W zamian firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dużą samodzielność w działaniu,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie