DORADCA TECHNICZNY/SPRZEDAWCA WEWNĘTRZNY – ROBOTY PRZEMYSŁOWE

Naszym klientem jest międzynarodowy producent robotów przemysłowych. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Doradca Techniczny/Sprzedawca Wewnętrzny

miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:

  • Stacjonarna współpraca z obecnymi klientami firmy w zakresie obsługi napływających zapytań ofertowych,
  • Wsparcie handlowców terenowych w tworzeniu ofert,
  • Konsultacje techniczne z klientami w zakresie doboru poszczególnych elementów oraz konfiguracji podzespołów robotów przemysłowych,
  • Przygotowywanie ofert pod kątem specyfikacji technicznych, cen, terminów dostaw oraz pozostałych warunków współpracy,
  • Zarządzanie procesem zamówień i dostaw do klientów, tworzenie zamówień w systemie oraz monitorowanie ich realizacji przez dział logistyki.
  • Zarządzanie umowami z klientami od strony administracyjnej,
  • Współpraca z działem marketingu.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu technicznym, lub student ostatnich lat, ewentualnie wykształcenie średnie poparte długoletnią praktyką na podobnym stanowisku,
  • Ogólna wiedza teoretyczna z zakresu techniki i inżynierii ze wskazaniem na automatyzację przemysłu,
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Zmysł techniczny pozwalający prawidłowo ocenić potrzeby klienta,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Analityczne myślenie,
  • Umiejętność podtrzymywania relacji międzyludzkich,

W zamian firma oferuje:

  • Pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, dodatkowo premie oraz trzynasta pensja,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Liczne szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Bogaty pakiet pozapłacowy (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)