ACCOUNT MANAGER – ROBOTY PRZEMYSŁOWE

Naszym klientem jest międzynarodowy producent robotów przemysłowych. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Account Manager

miejsce pracy: pd.-zach. Polska

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż robotów przemysłowych,
  • Opieka nad obecnymi klientami firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Współpraca z firmami produkcyjnymi oraz z integratorami a także z producentami innych maszyn i urządzeń budujących stanowiska zrobotyzowane,
  • Badanie potrzeb klientów, doradztwo techniczne, dobór parametrów robotów,
  • Przeprowadzanie prezentacji rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • Udział w testach i uruchomieniach,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn, urządzeń lub rozwiązań technicznych dedykowanych do odbiorców przemysłowych,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży robotów przemysłowych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji rozwiązań technicznych,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych z kadrą inżynierską,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji interpersonalnych,
  • Prawo jazdy kat. B.

W zamian firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Liczne szkolenia produktowe umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego,
  • Prywatną opiekę medyczną.