Specjalista ds. Techniczno Handlowych – przekładnie przemysłowe

Naszym klientem jest międzynarodowy producent urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej specjalizujący się w technice napędowej oraz systemach sterowań. Do jednego z regionalnych biur firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Techniczno Handlowych

Miejsce pracy : Tychy

Zadania :

  • Stacjonarna współpraca z obecnymi klientami firmy w zakresie obsługi napływających zapytań ofertowych,
  • Przygotowywanie ofert pod kątem specyfikacji technicznych, cen oraz pozostałych warunków współpracy,
  • Dobór przekładni przemysłowych oraz elementów przeniesienia napędu,
  • Koordynacja realizacji zleceń,
  • Uczestnictwo w akcjach marketingowych oraz targach branżowych,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Ogólna wiedza teoretyczna z zakresu mechaniki oraz automatyzacji przemysłu,
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • Zmysł techniczny pozwalający prawidłowo ocenić potrzeby klienta,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Analityczne myślenie,
  • Umiejętność podtrzymywania relacji międzyludzkich.

Oferujemy :

  • Pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Liczne szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Bogaty pakiet pozapłacowy (firmowy fundusz świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)