Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu – technika napędowa

Naszym klientem jest międzynarodwy producent urządzeń z zakresu techniki napędowej, dla której poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Serwisu

Miejsce pracy : Łódź, praca stacjonarna

Zadania :

  • Przygotowywanie ofert w odpowiedzi na zapytania klientów,
  • Doradztwo techniczne w zakresie naprawy urządzeń i optymalizacji rozwiązań,
  • Realizacja założonego planu obrotowego sprzedaży serwisu,
  • Raportowanie pracy oraz wyników do osoby przełożonej

Wymagania :

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
  • Mile widziana znajomość automatyzacji przemysłu,
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zmysł techniczny,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Wyskoka kultura osobista,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

Oferujemy :

  • Pracę w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.