Product Sales Manager – manipulatory przemysłowe

Naszym klientem jest międzynarodowy producent urządzeń z zakresu próżni, podciśnienia oraz transportu technologicznego. Obecnie do działu manipulatorów przemysłowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Product Sales Manager

miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż manipulatorów przemysłowych działających w technologii podciśnienia służących do transportu w magazynach, halach produkcyjnych, na lotniskach itp.
  • Doradztwo techniczne w zakresie rozwiązań, parametrów i zasad funkcjonowania urządzeń,
  • Przeprowadzanie wstępnych założeń projektowych w zakresie stosowanych aplikacji,
  • Przygotowywanie ofert od strony technicznej oraz handlowej,
  • Negocjowanie cen oraz warunków dostaw i montażu,
  • Monitorowanie realizacji projektów.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technicznych dedykowanych do przemysłu lub gospodarki magazynowej,
  • Wykształcenie wyższe, wskazane o profilu inżynierskim,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych z kadrą inżynierską,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji rozwiązań technicznych,
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
  • Prawo jazdy kat. B

W zamian firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport,
  • Liczne szkolenia produktowe,
  • Wysokiej klasy samochód służbowy.