Manager Serwisu – roboty przemysłowe

Naszym klientem jest międzynarodwy producent robotów przemysłowych.

Manager Serwisu / Team Leader

Miejsce pracy : Katowice

Zadania :

  • Stworzenie nowej organizacji w dziale robotów przemysłowych dedykowanych do przemysłu odlewniczego i obróbki metalu (plan działania, strategia, infrastruktura, procesy)
  • Kierowanie podległym zespołem pracowników
  • Planowanie oraz koordynacja akcji serwisowych
  • Współpraca i koordynacja działań z centralą firmy
  • Wspieranie sprzedaży usług serwisowych
  • Tworzenie nowych produktów serwisowych
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w serwisie maszyn przemysłowych lub utrzymaniu ruchu jako automatyk/programista
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów lub zarządzaniu ludźmi
  • Umiejętność zarządzania poprzez cele, w oparciu o określone wskaźniki, procedury, standardy
  • Znajomość automatyki przemysłowej
  • Znajomość programowania sterowników i obsługi robotów
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki/hydrauliki/pneumatyki
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja czasu pracy, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy :

  • pracę w renomowanej firmie o rozpoznawalnej marce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie od wyników sprzedaży,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego,
  • wysokiej klasy samochód służbowy.