Manager Regionu – technika napędowa

Naszym klientem jest międzynarodwy producent urządzeń z zakresu techniki napędowej. Obecnie do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Dolny Śląsk, siedziba biura – Wrocław

Zadania :

  • pozyskiwanie nowych odbiorców wśród klientów końcowych oraz producentów maszyn,
  • obsługa obecnyc klientów firmy,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń i rozwiązań,
  • zarządzanie biurem regionalnym,
  • realizacja założonego budżetu sprzedaży,
  • uczestnictwo w akcjach marketingowych, targach branżowych,
  • prowadzenie negocjacji z klientami,
  • promowanie marki na rynku,

Wymagania :

  • doświadczenie w sprzedaży urządzeń i rozwiązań dedykowanych do odbiorców przemysłowych,
  • mile widziana znajomość techniki napędowej,
  • wykształcenie wyższe technicze,
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji rozwiązań technicznych,
  • umiejętność badania potrzeb klientów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy :

  • pracę w renomowanej firmie o rozpoznawalnej marce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie od wyników sprzedaży,
  • cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.