Manager Regionu – pneumatyka

Naszym klientem jest producent urządzeń z branży pneumatyki.

Manager Regionu

Miejsce pracy : woj. śląskie, opolskie i dolnośląskie

Zadania :

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami,
  • doradztwo techniczne oraz prowadzenie szkoleń,
  • ofertowanie i monitorowanie ofert,
  • realizacja planu sprzedaży,
  • systematyczne raportowanie,
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • badanie potrzeb klienta,
  • prowadzenie działań windykacyjnych,

Wymagania :

  • doświadczenie w sprzedaży, w branży technicznej: pneumatyka, hydraulika, mechatronika, armatura przemysłowa lub pokrewne,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji rozwiązań technicznych,
  • umiejętność badania potrzeb klientów,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • komunkatywna znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy :

  • pracę w renomowanej firmie o rozpoznawalnej marce,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie od wyników sprzedaży,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, dofinansowanie nauki języka angielskiego.