Area Sales Manager – transport próżniowy materiałów sypkich

Naszym klientem jest międzynarodowy producent urządzeń działających w technologii próżni i podciśnienia. Obecnie do działu zajmującego się transportem materiałów sypkich w procesach produkcyjnych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Area Sales Manager

miejsce pracy: południowa Polska, północna Polska (2 wakaty)

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż rozwiązań i aplikacji do transportu materiałów sypkich w procesach produkcyjnych,
  • Opieka nad kluczowymi klientami z branży spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej,
  • Doradztwo projektowe,
  • Badanie potrzeb klientów,
  • Opracowywanie wstępnych koncepcji budowy i funkcjonowania aplikacji podciśnieniowego transportu technologicznego,
  • Przeprowadzanie prezentacji rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • Udział w testach i uruchomieniach,
  • Udział w szkoleniach klientów z obsługi urządzeń,
  • Ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym.

Wymagania stawiane kandydatom:

W zamian firma oferuje:

  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Dogłębne wstępne szkolenie produktowe oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet pozapłacowy,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego.