Inżynier sprzedaży – obrabiarki laserowe

Naszym klientem jest międzynarodwy producent maszyn CNC. Obecnie do działu maszyn do laserowej obróbki metalu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier sprzedaży

miejsce pracy: 1/4 Polski, teren na wschód od linii Łódź – Toruń – Gdańsk

Zadania :

  • sprzedaż maszyn do obróbki laserowej.
  • badanie potrzeb klientów,
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych maszyn,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • udział w targach i konferencjach branżowych.

Wymagania :

  • doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych technicznie urządzeń dedykowanych do przemysłu,
  • umiejętność prowadzenia sprzedaży wysokobudżetowych projektów, urządzeń lub rozwiązań (wartość jednorazowych kontraktów do kilku mln. EUR)
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych zarówno na poziomie kadry inżynierskiej jak i kadry managerskiej,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane o profilu technicznym,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy :

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie o wysokim standardzie organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie od wyników sprzedaży,
  • bogaty system dodatków pozapłacowych,