Inżynier Sprzedaży – automatyka przemysłowa

Naszym klientem jest międzynarodowy producent urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej specjalizujący się w technice napędowej oraz systemach sterowań. Do jednego z regionalnych biur firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy : woj. śląskie

Zadania :

  • Współpraca z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych odbiorców,
  • Doradztwo techniczne w zakresie techniki napędowej do zastosowań przemysłowych,
  • Dobór komponentów do poszczególnych projektów w zakresie automatyzacji przemysłu,
  • Przygotowywanie ofert pod kątem konfiguracji sprzętowych, cen oraz warunków współpracy,
  • Monitorowanie realizacji pozyskanych zleceń,
  • Uczestnictwo w targach, konferencjach oraz innych wydarzeniach branżowych,
  • Promowanie marki wśród klientów.

Wymagania :

  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń i rozwiązań technicznych dedykowanych do odbiorców przemysłowych,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży automatyki przemysłowej ze szczególnym uwzględnieniem techniki napędowej,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji rozwiązań technicznych,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych z kadrą inżynierską,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji interpersonalnych.

Oferujemy :

  • Pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Liczne szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Bogaty pakiet pozapłacowy (firmowy fundusz świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)