Inżynier Aplikacyjny – automatyka przemysłowa

Naszym klientem jest międzynarodowy producent urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej specjalizujący się w technice napędowej oraz systemach sterowań, dla którego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Aplikacyjny

Miejsce pracy : Łódź

Zadania :

  • Techniczne wsparcie dla sprzedawców i pracowników serwisu w zakresie doboru napędów oraz systemów sterowań,
  • Projektowanie i uruchamianie aplikacji napędowych,
  • Doradztwo techniczne i konsultacje z klientami w zakresie uruchamiania, użytkowania i konserwacji napędów oraz sterowań,
  • Ekspertyzy techniczne, uruchamianie napędów i aplikacji,
  • Pisanie programów PLC,
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie produktów i rozwiązań.

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub student otatnich lat. Preferowane kierunki: Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika lub pokrewne,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta,
  • Dużym atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Zajomość automatyki przemysłowej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Zaineteresowanie nowymi technologiami,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania: EPLAN, TIA Portal, CODESYS,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

  • Pracę w renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.